İsveç’te Davet – Angsbacka ile Skype Satsang

Mooji ile Skype Satsang
Angsbacka, Zihin Yok Festivali
3 Temmuz 2017

İsveç sanghası ile yapılan bu Skype buluşmasında, Moojibaba, ‘olan’a davetini, gerçek tabiatımızı fark edişe davetini doğrudan ve güçlü bir şekilde sunuyor.

“En önemli keşif, senin yaratabileceğin bir şey değildir, sadece onu fark edebilirsin. Çünkü sen ona hiçbir şey ekleyemezsin, o zaten mükemmeldir.

İnsanlık tarihinde hiçbir zaman olmadı ki insanlar bir araya gelip hemfikir olsunlar. Hepinizin hemfikir olabilmesinin tek yolu, bu yerden geçer, zihinden değil. Siz zaten uyum içindesiniz.

Bir şey, kişi hâlinden mevcudiyete ve mevcudiyetten de tam Hakikat’e geçmektedir. Bu, kendine geri geldiğin doğal bir dönüşümdür. Ben buna, kendini geri kazanmak diyorum. Bu çok basit ve doğal bir vuku; manüelden otomatiğe geçmen gibi.

Burada, olmadığın şeyi olmayı bırakıyorsun ve her zaman olduğunu oluyorsun.”

Bu ve diğer birçok video Mooji.TV den izlenebilir:
http://bit.ly/moojitv
ve
http://bit.ly/sahaja-express

Olan: sureti, şekli olmayan, varlığı kendinden olan, varlığın özü, varoluşun temeli, her şeyin kökeni, tüm kelimelerden önce, sözlerin ötesinde olan, tarifi olmayan, başlangıcı olmayan, ebedi ve ezeli, sonsuz, değişmez, sırrına erişilmez olan.

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>