Mooji – Affetmek İnsanın Yüceliğinin Kalbinde Vardır

En korkusuz savaşların ve vahşiliklerin arkasında, saklı bir sevgi vardır. Ego zihin aracılığıyla yarattığımız enkazdan kendimizi kurtarmak için savaşmalıyız.
Şöyle söylemeye istekliysen: “Sen kötü şeyler yaptın, ama ben de yaptım. Ve ilk ben başlayacağım özür dilemeye. Tüm kalbimle senden özür diliyorum, çünkü senin çocuklarının benimkilerden ayrı olmadığını görüyorum. Kendi çocuklarım için bir gelecek görmek istiyorum, senin çocukların için de bunu görmek istiyorum.’
…o zaman bir şeyler olabilir.
Ama antlaşmalar bir işe yaramaz. Büyük sözleşmeler bir şey çözemez.
Tekrar geri dönmelisin, tekrardan insan olmalısın. Kalbe gelmelisin. Birbirinizle kalpten konuşmalısınız, kafalar ile değil.
Müzakerede bulunarak olamaz, konuşmalısınız…
Herhangi bir anlaşmazlık içinde buluşmak için, köke inmeliyiz. En azından Bilinç’e gelmelisin, ol’maya gelmelisin. Bu olduğunda, o zaman bir şeyleri çözmene gerek kalmaz. Onlar kendiliğinden çözülürler. Hatırla: Sevgi en derin bağlantımızdır.
Seni seviyorum.

20 Temmuz Çay Satsangı, Monte Sahaja, Portekiz
http://www.ustream.tv/recorded/50313076

Şarkı: ‘Remember(Hatırla)’ Omkara ve Yogesh tarafından çalınıyor.
Bu adresten temin edilebilir: http://www.satsangshop.com/

“Forgiveness is at the Heart of Human Greatness”
Subtitles: Turkish

Altyazıları açma ve kapatma:
https://support.google.com/youtube/answer/100078?hl=tr

Moojis videos in other foreign languages:
http://www.mooji.org/videos_foreignlang.html

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>