“Eve Dönmeden Önce Yuvaya Gitmeme Yardım Et”

Mooji ile Kendiliğinden Gerçekleşen Satsang
2 Mart 2019
Rişikeş, Hindistan
(Türkçe altyazıyı açıp kapatmak için klavyenin C tuşuna basın)

Moojibaba ile olan bu konuşma, birçoklarının aradığı netliğe ulaşmak için anında bir yol göstericidir. Kendiliğinden gelişen bu buluşma, biri eve gitmeden önce yuvaya götürülmeyi istediğinde gerçekleşiyor. Mooji, bunun gerçekten ne anlama geldiğini anlatıyor?

“Seninle konuştuğumda, sözlerimizi boşa harcamıyoruz – bu yuvaya gitmek ya da ölmeden önce ölmek, olan en güzel şeylerden biri. Ama zihin bunu çok yüzeysel bir şekilde görüyor. Ölmeden önce ölmek, kötü düşüncelerden, yanlış kavramlardan özgürleşmek ve her ne olursa olsun Tanrı’nın isteği üzerine gerçekleşiyor demektir. Ne olursa olsun, iyi olduğunu biliyorsun, çünkü bu senin yaklaşımın. Kalbinizde böyle bir katiyet haline ulaşmak, zihninizi aştığınız anlamına gelir.

Hayatınızı bırakın ve gelişmesini izleyin, hayatınızın gelişmekte olduğunu hissedin. Ve ardından Tanrı’nın yaşamını hissedeceksiniz. Hiçbir şeye dokunmayın.

Size söyleyecek daha fazla bir şeyim yoksa, şimdi söylediklerim yeterli olur mu?”

Bu ve diğer birçok video Mooji.TV’de izlenebilir:
http://bit.ly/moojitv
ve
http://bit.ly/sahaja-express

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>