“Mooji, Bir İlişki Nasıl Kişisel Olmayabilir?”

Mooji ile Satsang

“Özgürlüğünün içindeyken bir baba veya anne olmayı bırakman mümkün müdür? Azalmış mı olursun? Akrabalarımız olması müthiştir, bir partnerinin olması müthiştir, eğer olmasalardı, ‘ben hiçbir şeye bağlı değilim’ diye düşünüyor olabilirdin! /düşünebilirdin! Bir ilişki nasıl kişisel olmayabilir?

Kişisel ilişkiler Allah tarafından tasarlanır. Başka ilişkilerin erişemediği yerlere erişirler ve en derin korkularını açığa çıkartırlar…Eğer her iki kişinin de gelişmekte olduğu, samimi bir ilişki içindeysen, orada, birbirinizin gelişimine katkıda bulunan muazzam bir güç bulacaksın. Ben ilişki içinde olma hususunda herhangi bir sorun görmüyorum, fakat, eğer kişiler olarak gelişiyorsanız, daha fazla zorlukla karşı karşıya kalacaksınız. Varlık içinde gelişin, Olan içinde gelişin.

Krişna ve Radha nasıl anlaştılar? Bahsettiğim aşka dair örnekler bulunmaktadır. O ilişki nasıl oldu? Çok da güzel oldu.”

(Olan: sûreti, şekli olmayan, varlığı kendinden olan, varlığın özü, varoluşun temeli, her şeyin kökeni, tüm kelimelerden önce, sözlerin ötesinde olan, târifi olmayan, başlangıcı olmayan, ebedî ve ezelî, sonsuz, değişmez, sırrına erişilmez olan)

Bu video “When Grace Is Here, All Miracles Happen” adlı satsangdan alıntıdır.
26 Eylül 2017, Zmar Sessiz İnziva

https://mooji.tv/online-retreat/september2017/?olrv=17825″

Bu ve bunun gibi bir çok videoyu Mooji.TV den seyredebilirsiniz:
http://bit.ly/moojitv
ve
http://bit.ly/sahaja-express

#Mooji #satsang #ruhaniyet #advaita #uyanış

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>