Özgürlüğe Bir Davet

Mooji Baba güçlü fakat basit bir egzersiz sunuyor – Özgürlüğe Davet.
Bu saflaştırılmış ve direkt rehberlik bizi doğrudan zamansız Varlığımızın farkındalığına götürüyor.

Mooji’de Hakikat arayışçılarına yıllar boyu rehberlik ettikten sonra doğal olarak ortaya çıkan bu davet, Mooji ile Satsangın özü ve kalbidir. Şüpheleri ortadan kaldırmaya yardım eden ve ortaya çıkabilecek beklenmedik dirençlere kılavuz olan bu rehberli görüşme, Mooji Baba’nın öğretisiyle destekleniyor. Benzer şekilde, Mooji Baba ile Satsang’ın daha geniş içeriğinin takip edilmesi amaçlanıyor.

Mooji Baba, zihnin ve dikkatin terbiye edilmesi ve kendi doğal kaynağında topraklanmış olması ile, bu davetin deneyimlenmesi için bizi tekrar tekrar yüreklendiriyor. Egosal zihnin, gerçek evimiz olan evrensel Varlık ile kaynaşması, Satsangın gücü ve rahmetidir.

Bu rehberliğin, kalpten bir şekilde özgürlük arayışında olanların kendi yuvalarına dönüşü olmasını temenni ediyoruz..

(Olan: sûreti, şekli olmayan, varlığı kendinden olan, varlığın özü, varoluşun temeli, her şeyin kökeni, tüm kelimelerden önce, sözlerin ötesinde olan, târifi olmayan, başlangıcı olmayan, ebedî ve ezelî, sonsuz, değişmez, sırrına erişilmez olan)
Bu davete aynı zaman dijital olarak
http://mooji.tv/freemedia/podcast-an-invitation-to-freedom/ ve iTunes’tan erişilebilir.

Mooji ve Satsang ile ilgili güncel haberler, program bilgisi ve daha fazla bilgi için http://Mooji.org web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu ve daha fazla video Mooji.TV’: http://Mooji.tv/freemedia ‘da görüntülenebilir.

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>