İnternet için Tanrı’ya Şükürler Olsun

Mooji ile Satsang

Soru soranlar arasından bir kişi, evindeyken ona hayat çizgisi olan Mooji videoları için şükranlarını sunuyor. Ev ahalisinin, kendi ruhsal yoluna çok destek olmadıklarını ve kendisinin hala ‘sallanan köprüde’ olduğunu ve Mooji’nin işaret ettiği yerde tam olarak sabitlenmediğini dile getiriyor.

Mooji Baba ise kendisini çok güzel bir şekilde cevaplıyor ve içinde bulunduğumuz her durumun, uyanışımıza yardım olarak kullanılabileceğini söylüyor ve bizlere, Satsang’da keşfettiğimiz şeyin hakiki özgürlüğün anahtarı olduğunu hatırlatıyor.

“Bir an gelecek ve dünyada hiçbir düşmanınız olmadığını göreceksiniz. Her şeyi dönüştürdünüz, her şey size hizmet eder hale geldi, hatta Sevgili’nin bir ifadesi oldu; egosal kimliğinizi alt ettiğiniz zaman.

Bu gezegendeki tüm ızdırabın temelinde sahte kimlik yatmaktadır.

Burada, kendi içinizde var olan ve sınırsız olan şeyin – hiçliğin tadına baktınız. Bunu bir şekilde tecrübe ediyorsunuz ve bir kere derinlemesine fark edildiğinde, zihni, bu görüşün içinde arındırmaya devam edin. Tüm yaşamınız bu görüş ile rahmetlenecek ve kutsanacaktır. O, her şeyin yegâne ilacıdır.”

Hollanda’daki Sessiz İnzivada gerçekleşen “I’m Awake” (Ben Uyandım) adlı Satsang’dan alıntıdır.
13 Ağustos 2018

Online Retreat – Netherlands August 2018

Bu ve bunun gibi birçok video Mooji.TV den izlenebilir:
http://bit.ly/moojitv
ve
http://bit.ly/sahaja-express

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>