Hakiki Benliğini Keşfetmeye Başla Bugün – Bu Basit Rehberli Meditasyonu KAÇIRMA

Mooji ile Rehberli Meditasyon

Mooji Baba, dünyadaki birçok insan kendisini karantinaya almışken, bizi bu zamanı en yüksek amaç için, hakiki doğamızın huzurunu ve uyumunu keşfetmek için kullanmaya davet ediyor.

“Yaptığımız tüm şeyler, tüm aktiviteler arasında, kendi başımıza sessizce oturmaya nadiren yeterince zaman ayırıyoruz. Sadece yalnız başınıza oturmayı değil de, kendi içsel Varlığınıza doğru yönlendirmeyi size göstermek istiyorum.

Hakikatte olduğunuz şey, sadece olduğumuzu düşündüğümüz şey değil, sadece olduğumuza inanmak üzere yetiştirildiğimiz şey değil. Aslında, şaşırtıcı biçimde, güzel bir şekilde, bir huzur ve doğal esenlik, neşe ve sessizlik seviyesini keşfederiz. Ve tam burada, Öz benliğimizin derinliğinde, büyük bir sükûnet keşfedeceksiniz.

Bugün keşfedeceğimiz bu şeyin, daima burada olduğunu göreceksiniz. İşte bu da en şahane şeydir.”

23 Mart 2020
Monte Sahaja, Portekiz
~

Başka Rehberli Meditasyonlar için:
A Peaceful Life is Priceless: https://youtu.be/VD7Brg0geVA
An Invitation to Freedom: https://youtu.be/ptcINj_7tcI

Koronavirüs Krizi Esnasında Haberler ve Kaynaklar
Mooji’den özel bir mesajı, rehberli meditasyonları, haberleri ve diğer kaynakları içeren özel sayfayı burada bulabilirsiniz: https://mooji.org/covid-19.

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>