Her Zaman Mutlu Olabileceğini Biliyor musun?

“Her daim mutlu olabileceğini biliyor musun? ‘Mutlu olmaya çabalayarak’ değil. Her zaman mutlu olabilirsin. Hatta doğal mutluluğun o denli geniş ve engindir ki içinde bir parça hüznün belirmesi için bile yer vardır. Ama bu, mutluluğuna gölge düşürmez.
Mutsuz olduğuna inanmak için bir şeye gerçekten inanman ya da çok özel bir beceriye falan sahip olman gerekir. Çünkü Varlık, tabiatı gereği neşedir, bir çiçeğin tabiatının güzel kokmak olması gibi, tabiatı gereği neşedir. Öz’ün tabiatı, mutluluk ve varlığın hafifliğidir, neşedir, apaçık oluştur.
Satsang için Tanrı’ya şükürler olsun. O, seni neşene, güzelliğine ve rahmetine geri döndürüyor… Sen busun işte!”

Mooji’yle Satsang

Bu, Ağustos 2017 Monte Sahaja Sessiz İnzivasından bir alıntıdır. Bu Satsangın tamamını, Satsang internet Dükkanında, aşağıdaki adreste bulabilirsiniz:
http://satsangshop.com/satsangs/1276-do-you-know-that-you-can-be-happy-always-monte-sahaja-portugal-13th-august-2017-session-1.html

Bu ve diğer birçok video Mooji.TV’de aşağıdaki adresten izlenebilir:
http://bit.ly/moojitv
ve
http://bit.ly/sahaja-express

#Mooji #satsang #spirituality #advaita #nonduality #awakening

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>