Kemerini Bağla, Kendine, Eve Geliyorsun

Mooji ile Kendiliğinden Gelişen Satsang
15 Ekim 2017

Bu doğaçlama ve samimi oturumda Mooji Baba bize, içimizde sahte olan şeyin bugüne kadar keşfedilmediği için devam edebildiğini açıklıyor. Bize üzerine düşünmemiz için birkaç basit soru sunuluyor.

“Eğer bu sorular içinde başladıysa, sahte olan her şeyi meydana çıkaracaktır. Kemerini bağla çünkü engebeli bir yolculuk olacak. Bazı insanlar önceden daha iyi olduğunu düşünebilir. Hayır, daha önce daha iyi değildi. Sahte olan artık rahatsız, artık meydana çıktı.

Egonun ne kadar gizli ya da karmaşık olarak dışavurduğunun önemi yok, endişe etme, çünkü içinde olan ondan çok daha doğa üstün. Seçimini yaptın, ‘Özgür olmayı seçiyorum.’

Kendi varlığının meyvesinin tadını alır almaz -o tat- artık ego-zihin yoluyla yaşanmış olan tüm tatlar senin için bayat yemek gibi olur. Ancak böylece engebeli yolculuğa katlanabiliriz, çünkü kendi Özünü geri kazanıyor olduğunu biliyorsun.”

Bu video; Sınırın Ötesi, Özgürlüğün Ötesi- Doğal Hal Satsangından bir alıntıdır.

Bu Satsang ve samimi ve kendiliğinden gelişen pek çok söyleşi Sahaja Express aracılığıyla izlenebilir.

http://mooji.tv/sahaja-express

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>