Olduğumuz Hakikat – Hindistan Güncesi 2019

Olduğumuz Hakikat – Hindistan Güncesi 2019

Sevgili Dostlar,

Olduğumuz Hakikat – Hindistan Güncesi 2019’u sizlerle paylaşmaktan çok mutluyuz. Bu dokunaklı ve etkili video seçkisi, bu yıl Rişikeş’teki Mooji ile Satsang sezonundan önemli anlara ışık tutuyor.

İlk olarak 2017’de Sahaja’da başlayan bu günceler, Satsang salonu dışındayken Mooji’nin etrafında kendiliğinden meydana gelen doğal anları paylaşıp, Satsangın günlük yaşamda nasıl somutlaştığını ve ifade bulduğunu bize gösterir.

Bu günce, Hindistan’ın güzelliğine ve manevi zenginliğine bir göstergedir. Mooji Baba, Hindistan’da kendi hocası Sri Harilal Poonja ile tanıştı. Onu takip eden öğrencileri ona sevgiyle Papaji diyorlardı. Mooji’nin Ve Sangha’nın gözlerinden, Hindistan’ı maneviyatın, günlük yaşam dokusuna işlediği bir yer olarak görüyoruz. Hindistan’da, uyanışa derin bir saygı gösteriliyor ve değer veriliyor. Dolayısıyla, Satsangın orada gerçekleşmesi ve çiçeklenip olgunlaşması çok doğal.

Bu Hindistan Güncesini derin bir sevgi ve şükran ile sunuyoruz, tüm dünya Sanghasına ve kalbinde özgürlük ve Hakikat için sevgi taşıyan herkese teşekkür ediyoruz.

Bu Hindistan Güncesi, Satsangın günlük yaşam içinde öyle güzel bir ifadesi ki onu aynı zamanda Haftanın Satsangı olarak da paylaşıyoruz (https://mooji.tv/satsang-of-the-week).

Her şey için teşekkürler,
Herkese teşekkürler,

Mooji Ekibi

Müzik:

“A Love Prayer” (Bir Aşk Duası) – Jiří Dosoudil bestesi,
Jiří Dosoudil, Hazel Lightfoot ve Lluis Martinez Ten icra ediyor.

“Heer” – Gulzar ve AR Rahman bestelemiş,
Ananda ve Gurdeep (Mooji Mala’nın By Your Grace albümünden, şu linkte mevcut: https://mooji.org/en/the-library/mooji-mala/by-your-grace)

“Şiva Nataraj” – Martin Rixen bestesi (Martin’in diğer müzkleri için: martinrixen.bandcamp.com)

“Courtship Melody”(İltifat Melodisi) – Siddhartha Corsus bestesi ( Siddhartha’nın diğer müzikleri için: siddharthamusic.bandcamp.com)

Çello Doğaçlaması – Lluis Martinez Ten

“Life is a Kirtan” – Mukti ve Siddhartha Corsus, Itay Zvolon-Marzipan ve Neo

“Grace” (Rahmet) – Prem Leela bestesi. ‘Live in Monte Sahaja’ albümünden. şu linkte mevcut: https://mooji.org/en/the-library/mooji-mala/prem-leela

“Linstead Market” – Mooji Baba ve Sangha söylüyor, geleneksel Jamaika türküsü

”Now I See” ( Şimdi Görüyorum) – Prem Leela bestesi. ‘Live in Monte Sahaja’ albümüden : https://mooji.org/en/the-library/mooji-mala/prem-leela

“Moving with the Spirit” (Ruh ile Hareket Etmek) – Prem Leela, ve “Papaji Ki Jai Ho” – Papaji Sangha, Rişikeş’teki Prem Leela canlı konserinden. (https://mooji.tv/freemedia/prem-leela-live-in-rishikesh/).

“Tree of Life” (Hayat Ağacı) – Siddhartha Corsus

“Filling Up My Eyes” (Gözlerimi Dolduruyor] – Anna Ling bestesi,
Anna Ling, Joey Murrell ve Lluis Martinez Ten icra ediyor.

Category: Mooji

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>